Fatih Terim'den Ozan Tufan açıklaması! ''Bazı magazin severler...''
FUTBOL

Fatih Terim'den Ozan Tufan açıklaması! ''Bazı magazin severler...''

/Admin Admin
27-07-2018
0

Galatasaray Teknik Direktör Fatih Terim, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaların bazı kişiler tarafından magazin haline getirdiklerini belirterek, "Bir takımın kendinde düşünmediği her oyuncuyu kastettim. Bazı magazin severler Ozan Tufan'a bağladı işi." dedi.

TARAFTARLARDAN YOĞUN İLGİ

Galatasaray, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Tunus'da yapacağı özel maç için Atatürk Havalimanı'ndan özel uçuşla Tunus'a gitti. Sarı-kırmızılı futbolculara havalimanında yoğun ilgi gösterildi. Takım, yarın Tunus Ligue 1 ekiplerinden Club Africain ile karşılaşacak.

GALATASARAY'IN DİĞER HAZIRLIK MAÇLARI

Aslan, bu karşılaşma öncesi bu akşam yerel saatle 18.30'da Rades Olimpiyat Stadı'nda bir antrenman yapacak. Maçın ardından 29 Temmuz Pazar günü yerel saatle 11.30'da Yunanistan'ın Atina kentine geçecek olan sarı-kırmızılılar, 31 Temmuz Salı günü AEK ile saat 20.00'de Atina Olimpiyat Stadı'nda oynayacağı maça dek yeni sezon hazırlıklarını Yunanistan'da sürdürecek.

OZAN TUFAN AÇIKLAMASI

Havaalanında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, geçtiğimiz günlerde yaptığı 3 büyükler kendi arasında transfer yapılabilmeli açıklaması sonrasında çıkan haberlerin sorulması üzerine şöyle konuştu:

'OZAN TUFAN'I HİÇ İSTEMEDİM'

"Benim söylediğimi iyi anlamak lazım. Derinliklerine iyi bakmak lazım. Yoksa işi magazin haline getirip, bazı arkadaşlarımız işi magazin haline getirdi. Ben derin bir şey söyledim. Yerli ve yabancı bütün oyuncuları kastettim. Bir takımın kendinde düşünmediği her oyuncuyu kastettim. Bazı magazin severler Ozan Tufan'a bağladı işi. Ama ben Ozan Tufan'ı hiç istemedim" (Sabah)

''Duydum ki, Fatih Terim 'Yetenek avcıları' adı altında bir 'Tim' oluşturmuş''
Galatasaray, 3 transferi birden açıkladı!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz