''Andre Silva genç ve kaliteli bir oyuncu, kendini göstermek isteyecektir''
FUTBOL

''Andre Silva genç ve kaliteli bir oyuncu, kendini göstermek isteyecektir''

/Admin Admin
01-08-2018
1

Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında konuşan Erdoğan şunları ifade etti:

'İsmail Çipe'nin performansını severek izliyoruz'

"İsmail Çipe'nin performansını severek izliyoruz umarım yolu açık olur. Tuzlaspor'da geçen sezon oynamıştı.  Genç oyuncuları oynatmak önemli hele ki büyük kulüplerde önemli ve bunu Fatih hoca 20 yıldır yapıyor. Adını bilmediğiniz oyuncuları da oynatabiliyor."

"Galatasaray her zaman Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmuştur"

"Galatasaray geçen senenin şampiyonu ama bu sezon bazı sorunlar var. Gomis'in durumunun çözülmesi lazım. Bench konusu var bir de Yasin gitti mesela. Galatasaray her zaman Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmuştur. En sıkıntılı döneminde Lucescu ile çeyrek finale kadar çıkmıştı."

'Gomis konusu bir an evvel çözülmeli'

"Hoca takımın başına geldiği günden beri Gomis ile ilgili sıkıntı vardı. Antrenmana katılma durumdan da kaynaklanan bir sıkıntı vardı. Dünya'da herkes forvet ya da golcü arıyor. Transfer dönemi artık hızlandı herkes yerini bulmaya başladı. Gomis konusu bir an evvel çözülmeli"

"Andre Silva genç ve kaliteli bir oyuncu. Uluslararası Arena'da mücadele etmiş bir oyuncu ve kendini göstermek isteyecektir."

"Futboldan kazandığımızı yine futbola aktarmak istedik"

"Güzel duygular ile bu işe girdik ama bulunan durum ve kulüplerin yönetim şekilleri gibi durumlar var. TFF tarafında çözülmesi gereken kısımlar var"

"Futboldan kazandığımızı yine futbola aktarmak istedik. Ortaklarım ciddi mesai harcadı. Ümit Davala, Cihan Haspolatlı ve Ömer erdoğan hem maddi imkanlarını hem zamanını harcadı ama tıkandığımız noktalar oldu"  (Ajansspor)

''Maçın favorisi Galatasaray ama sürpriz yapabiliriz''
Aslan'ın gündemine gelen Enes Ünal, Türkiye’ye dönecek mi? İspanya’dan açıklama...

Yorumlar

  • İsimsiz

    Teşekkürler galatasaray güncel haberleriniz için

    01-08-2018

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz