Emre Akbaba'da sürpriz gelişme! Başakşehir'den resmi açıklama...
FUTBOL

Emre Akbaba'da sürpriz gelişme! Başakşehir'den resmi açıklama...

/Admin Admin
03-08-2018
0

Medipol Başakşehir Kulübü, resmi sitesi aracılığıyla yayınladığı yazılı açıklamada Alanyasporlu Emre Akbaba'nın transferinden vazgeçtiklerini duyurdu.

Galatasaray'da forma giymek istediğini her fırsatta vurgulayan Emre Akbaba'nın durumundaki bu sürpriz gelişme, sarı-kırmızılı taraftarlarda büyük heyecan yarattı.

İşte Medipol Başakşehir kulübü resmi sitesinde yer alan açıklama: 
 
Kulübümüz, bazı medya organlarında yer alan “Emre Akbaba Medipol Başakşehir ile anlaştı” haberleri üzerine açıklama yapma gereği hissetmiştir.
 
Milli futbolcunun transferi konusunda hem kendisinin menajeri hem de kulübüyle Ocak ayında anlaşmaya varılmıştı. Oyuncu temsilcisi ile prensip anlaşmasına varılmasına karşın ilerleyen süreçte başka kulüplerden gelen yüksek teklifler nedeniyle bizim de teklifi 3 kat arttırmamız istenmiş, bu talep kulübümüz tarafından kabul edilmemiştir. Emre Akbaba ile anlaşma sağlanamadığını belirtir, bu sebepten dolayı Medipol Başakşehir Futbol Kulübü olarak Emre Akbaba transferinin gündemimizden kalktığını kamuoyunun bilgilerine sunarız.
 
Medipol Başakşehir Futbol Kulübü olarak transfer görüşmelerini öncelikle kulüplerle yaptığımızı, onlarla anlaşma noktasına geldikten sonra futbolcu temsilcileriyle anlaşma zemini aradığımızı belirtmek isteriz.
 
Görüşmelere başladığımız günden bu yana kulübümüze karşı olan nezaketi nedeniyle Alanyaspor Başkanı Sayın Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz.
 

Galatasaray satış bedelini belirledi! Fiyatı sırtında...
Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında transfer için yarış var

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz