Galatasaray'da çifte kutlama!
FUTBOL

Galatasaray'da çifte kutlama!

/Admin Admin
03-08-2018
0

Sarı Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre; Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda teknik direktör Fatih Terim yönetimindeki antrenmana core stabilizasyon hareketleriyle başlandı. Daha sonra koordinasyon ve sürat çalışması yapıldı. Antrenmanın devam eden bölümünde gruplar hâlinde beşe iki dar alan oyunu oynandı. Ana bölümde ise sınırlı alanda oyunsal formda taktik çalışma gerçekleştirildi. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Antrenman öncesi, bu hafta babalık sevinci yaşayan Garry Rodrigues ve Younes Belhanda’nın dünyaya yeni gelen bebekleri için birer pasta kesildi.

Galatasaray, Akhisarspor karşılaşması için yarın saat 14.30’da Türk Hava Yolları’na ait özel bir uçuşla Konya’ya hareket edecek.

Teknik direktör Fatih Terim ve kaptan Selçuk İnan, saat 17.00’de Konya Büyükşehir Belediye Stadı’nda Akhisarspor teknik direktörü ve takım kaptanının da yer alacağı basın toplantısına katılacak.

Galatasaray’ın mücadele öncesindeki son antrenmanı ise yarın saat 18.00’de olacak. Konyaspor Kayacık Tesisleri’ndeki antrenmanın ilk 15 dakikalık bölümü, medya mensuplarına açık olarak yapılacak. 

Galatasaray Bayrağı Şampiyonlar Anıtı’nda!
Galatasaray, Emre Akbaba için geri sayıma geçti!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz