Mustafa Denizli favorisini açıkladı! ''Net favori...''
FUTBOL

Mustafa Denizli favorisini açıkladı! ''Net favori...''

/Admin Admin
05-08-2018
0

Bir yanda Şampiyonlar Ligi diğer yanda transferde eli kolu bağlı bir G.Saray. Ben Fatih Terim’in debu transfer politikasından çok mutlu olduğunu sanmıyorum. G.Saray’ı Devler Ligi’yle birlikte ne bekliyor?

Galatasaray’ın 1. problemi transfer yapamaması. Şartlar elini kolunu bağlıyor ama bu gruplarda teslim olacağı anlamını çıkarmaz. En azından kadrosunu korudu. F.Bahçe gibi bir kaç gencin kadroyu zorlayacağını düşünüyorum. Gençler fırsat verildikçe,beklenmedik görüntüler orataya koyabilir. Bakın altyapıya 2018’de dönülmez! 68’lerde altyapıdan gelen daha çoktu. Kötü rekabet, altyapıyı ehil olmayan ellere bıraktı. Ne yetişen ne yetiştiren doğru seçildi. Gelirler artınca abuk subuk ödemelerle kulüpler uçurumun kenarına geldi. Böyle yürümeyeceği duvara çarpınca anlaşıldı. 80 milyondan yılda 8-10 futbolcu çıkartamıyorsan, bu, ülkenin çocuklarının yeteneksizliğinden değil, korkaklığından ve doğru dürüst eğitilmemesindendir. Ne futbolcu ne insan olarak iyi eğitiliyoruz. Sorun bazen de teknik adamların gençlere güvenmemesinden kaynaklanıyor

Bugün Süper Kupa finali var... G.Saray mı Akhisar mı kupayı kaldırır?

Şöyle olabilir mi? Akhisar, F.Bahçe’yi belki iki kupadan etti; ligde 6 puan aldı, kupa finalinde de 3 golle yendi. G.Saray, dışarıda yendiği rakibine İstanbul’da elenip belki kazanabileceği bir kupayı da kaybetti. Yani F.Bahçe’yi lig ve kupada şampiyonluktan etmiş, G. Saray’ı da kupada elemiş Akhisar favori gibi. Ama öyle düşünüyorum. Net favori G.Saray’dır. 

Mustafa Denizli / Hürriyet

Necati Ateş'ten ayrılık kararı! Yeni takımı...
İbrahim Tatlıses dinliyor, Galatasaray için direniyor!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz