Yunus Akgün örnek olsun!
FUTBOL

Yunus Akgün örnek olsun!

/Admin Admin
06-08-2018
0

Herhangi bir isim vermedi. Ancak, kimleri kastettiği gayet net anlaşılıyordu. Yönetime de önemli mesajlar gönderen İmparator, bundan sonra takımda birçok şeyin değişeceğini, yeni bir dönemin başlayacağını ima etti.

İşte Terim'in sözlerinin şifreleri:

Konsantrasyon sorunu yaşıyorsun

Öyle kendi bildiğiniz gibi oynayamazsınız. Size söylenen şekilde oynayacaksınız. Bazı oyuncularımızın çok konsantre olamadığı ortada. Ne kadar yetenekli olursan ol, fiziksel olarak üstseviyede olman lazım. Futbol, dünle oynanan bir şey değil. Performansıyla kontrat beklentileri eşit seviyede olmayan oyuncular var. Ben dahil hiç kimse Galatasaray’dan büyük değil. (Terim bu sözlerle Feghouli’ye de mesaj gönderdi).

Değişmekten başka şansımız yok

Daha çok istemeliyiz. Gerek hücumda gerekse defansta daha arzulu olmalıyız. Bir bütün halinde hareket etmeliyiz. Geçen sezonun bir bölümünde bunu iyi yapan, iyi oynayan bir takımdık. Ancakşampiyonluktan sonra iyi oynadığımız söylenemez. Hem oynayacağız hem kazanacağız hem değişeceğiz. Başka şansımız yok.

Yunus Akgün örnek olsun

Takımın  yaş ortalaması yüksek. 24-25’lere çekmek lazım. Akhisarspor maçında nasıl Yunus Akgün oynadıysa, diğer gençler de kendilerini gösterdikleri taktirde oynayabilecek. Değişim buradan başlayacak. Yunus’un ardından Ozan, Celil, Doğan gelecek. Galatasaray’ın geleceği burada. (Hürriyet)

Çare gençlerde!
Fatih Terim sinyali verdi! 3 yıldız geliyor...

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz