Aslan'dan Emre Akbaba için son teklif!
FUTBOL

Aslan'dan Emre Akbaba için son teklif!

/Admin Admin
08-08-2018
0

Süper Kupa’daki Akhisar hüsranı Galatasaray’da taşları yerinden oynattı.

Teknik Direktör Fatih Terim, bu mücadelenin ardından yaptığı açıklamayla yönetimi adeta harekete geçirirken, transfer ihtiyacı gün yüzüne çıktı. İmparator mücadelede ilk 3 değişiklik hakkını orta sahadan yana kullanıp (Donk, Belhanda ve Fernando’yu kenara aldı) 2. bölgenin aksadığını adeta belgelerken, bu mevki için harekete geçti.
 
Yaklaşık 2 aydır adı hemen hemen her gün Galatasaray’la anılan Emre Akbaba için düğmeye basan sarı-kırmızılılar, milli futbolcunun işini bitirmek istiyor. Başkan Mustafa Cengiz, geçtiğimiz hafta katıldığı bir açılışta Alanyasporlu oyuncu adına yapılan tezahüratlardan sonra elini göğsüne götürüp adeta onay verirken, bu oyuncu için Akdeniz ekibinin yetkilileriyle bir görüşme daha yapıldı.
 
HAFTAYA KALDI
 
Öncelik bu oyuncuya verilirken, sarı-kırmızılı kulüp sözleşmesinde ‘5 milyon Euro’ya serbest kalır’ maddesi bulunan Emre için 3 milyon Euro teklif etti. Yetenekli orta sahanın sezon sonu serbest kalacak olmasını koz olarak kullanan Galatasaray yönetimi bu transfer için son düzlüğe girdi.

Ligin ilk maçına kadar transferin bitmesi beklenmese de önümüzdeki hafta içinde ıslak imzaların atılması bekleniyor. (Vatan)

Bafetimbi Gomis'te yeni gelişme! Kararını verdi...
Galatasaray’dan gönderilecek ilk 2 isim belli oldu!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz