Fatih Terim, Gomis'ten patlama bekliyor!
FUTBOL

Fatih Terim, Gomis'ten patlama bekliyor!

/Admin Admin
08-08-2018
0

Yıldız forveti tekrar kazanmak isteyen İmparator, oyuncunun antrenman performansını da mercek altına alacak.

Galatasaray’da Bafetimbi Gomis ile teknik direktör Fatih Terim özel olarak görüşecek. Tecrübeli teknik adam, maaşına zam talebi sarı kırmızılı kulüp tarafından geri çevrilen ve bu yüzden kamp boyunca morali bozuk, son derece formsuz olan Fransız yıldızla, Terim konuşma kararı aldı. Akhisar Belediyespor karşısında ise oynadığı başarısız futbolun yanı sıra, kaçırdığı penaltıyla da tepkileri üzerine çeken Gomis’e, Terim yüz yüze yapacağı görüşmede, ‘Son uyarıyı’ yapacak.

‘KULÜBEYİ’ DÜŞÜNMÜYOR AMA...

Süper Kupa finali sonrasında, ‘Değişim’ sinyalleri veren Fatih Terim, bu görüşme ve Gomis’in antrenmanlardaki performansına göre gelecek için kararını verecek. Fransız yıldızı yeniden kazanıp performansının yukarı çıkmasını isteyen Terim, Gomis’in antrenman performansını mercek altına alacak. Başarılı forvete, “Gözüm üzerinde” mesajı verilecek. Şu anda Ankaragücü maçında Gomis’i yedek bırakmayı düşünmeyen Terim, Akhisar maçında kaçırdığı penaltının hırsı ile oyuncusunun patlama yapabileceğini düşünüyor.

KAYBETMEK İSTEMİYOR

Gomis’in antrenmanlardaki performansını takip edecek olan İmparator, Fransız golcünün mutsuz, isteksiz ve formsuz hâli devam ederse yıldız golcüyü yedek bırakacak. Ancak Terim, şu anda ayrılığı mümkün olmayan Bafetimbi Gomis’e görev vermeyi düşünüyor ve oyuncusunu kaybetmeyi hiç düşünmüyor. Yine de bu konuda son kararı Gomis’in hem tavırları hem de sergilediği performanslar, önümüzdeki günlerde tam anlamıyla netleştirecek. (Hürriyet)

Galatasaray’da Nagatomo seferberliği! Ankaragücü maçında...
''Emre’yi mutlaka kadromuza katmalıyız''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz