Fatih Terim açıkladı: ''Gomis'in bir talebi oldu''
FUTBOL

Fatih Terim açıkladı: ''Gomis'in bir talebi oldu''

/Admin Admin
11-08-2018
0

Ankaragücü - Galatasaray maçıyla futbolseverlerin 82 günlük hasreti sona erdi! Türk Milli Takımı ve Fenerbahçe'nin efsane futbolcularından Lefter Küçükandonyadis'in adının verildiği

2018-2019 sezonu, 82 günlük aranın ardından Ankaragücü - Galatasaray maçıyla başladı. Galatasaray, henüz 7. dakikada El Kabir'in golüyle 1-0 geriye düştüğü maçta 3-1'lik üstünlüğü yakaladı.

Basın toplantısında çarpıcı açıklamalar yapan Terim, Fransız golcü Bafetimbi Gomis'in bir talebinin olduğunu doğruladı. Profesyonellik vurgusu yapan başarılı çalıştırıcı, Hepimiz profesyoneliz, profesyonelce isteklerimiz oluyor ancak bu isteklerimiz olmadığı zaman başkaları cezalandırılmamalı. Gomis'in bir talebi oldu. Galatasaray'ın durumu ve UEFA kriterleri çok açık. Ret cevabı aldı. Biz bir aileyiz, herkesi kazanmaya uğraşıyoruz." ifadelerini kullandı.

"GOMIS BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ"

Gomis'in değerli bir oyuncu olduğunu da söyleyen Terim "Gomis bizim için çok değerli. Geçen sene şampiyonlukta herkes gibi çok katkı verdi. Onu kazanmak için uğraşacağız. Hepsi bizim oyuncularımız. Mevcut kadromuzda olan kullanılabilecek her şeyi maksimum kullanmak istiyorum. Eğer bugün sıkıntı olsaydı Bafe'yi 2. forvet olarak sokacaktım, o yüzden ısındı. Bana göre Sinan da, Eren de, Henry de geçer not aldı. Bu durum sevindirici." dedi.

Artık oyuncu satmaları gerektiğini de dile getiren İmparator, ""Galatasaray takımının almadaki becerisi kadar satmada da becerili olmasını bekliyorum. Artık bu refleksi göstermeliyiz." yorumunda bulundu.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

''Çok yakında Fatih hoca mesajı almış oyuncularla tekrar başlayacaktır''
''Fatih Terim kendisi ile şaka yapılmayacağını bir kez daha gösterdi, 'İmparator benim' dedi!''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz