Osmanlı işkencesi!
FUTBOL

Osmanlı işkencesi!

/Admin Admin
11-08-2018
0

Türk futbolunun 108 yıllık mazisi olan kulübe MKE Ankaragücü, 6 sezonluk aradan sonra Spor Toto Süper Lig’e döndü. Sarı-lacivertli taraftar bu önemli günde takımlarını yalnız bırakmadı.
 
Maça olan ilgi yüzünden trafik sorunu yaşandı. Bu yüzden iki takım da stada geç ulaştı. Normal şartlarda 21.45’te başlayan maçtan 1.5 saat önce statta olması gereken takımlar, trafik yüzünden gecikmeli olarak gelebildi. Ankaragücü kafilesi 20.59’da, Galatasaray kafilesi ise 21.03’te stada ulaşabildi. Sarı-kırmızılı futbolcular maçtan 22 dakika önce ısınmak için sahaya çıkabildi.
 
Bundan dolayı karşılaşma gecikmeli olarak başladı. Trafikte yaşanan sıkıntıyı göz önünde bulunduran hakem Ümit Öztürk müsabakayı 12 dakika geç başlattı. Maça Ankara Emniyet Müdürü sayesinde yetiştiklerini söyleyen Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, “Zor şartlarda maça geldik. Maça gelince zemini gördünüz. Geçen hafta Konya’da da gördük, burada da aynı zemin. Yazık, günah. Şans eseri burada bir sakatlık yaşanmadı” ifadesini kullandı. (Milliyet)

Galatasaraylı yıldıza büyük övgü! ''Sahada basmadık yer bırakmadı''
''Galatasaray'ın önümüzde Göztepe ve Alanya maçları var, bu iki haftada...''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.