''Çok merak ettiğim bir oyuncuydu, ilk izlenimlerim gayet iyi''
FUTBOL

''Çok merak ettiğim bir oyuncuydu, ilk izlenimlerim gayet iyi''

/Admin Admin
11-08-2018
0

İşte Önder Özen'in değerlendirmeleri:

"TERİM, BAZI OYUNCULARA MESAJ VERDİ"

"Her iki takım açısından da zor bir maç oldu. Kötü zeminde oynandı. Pas istatistikleri kötü bir maçtı. Bunun sorumlusu zemindi. Galatasaray için 3 puanla başlamak bardağın en dolu olan kısımdı. Bazı oyunculara Fatih Terim mesaj verdi. 'Sizsiz de kazanabilirim' dedi. Kararlı bir Galatasaray izledik."

"ONYEKURU İLE İLGİLİ İLK İZLENİMLERİM GAYET İYİ"

"Onyekuru, çok merak ettiğim bir oyuncuydu. Çabuk ve kıvrak bir oyuncu. Teknik olarak yatkınlık var. İlerleyen zaman içerisinde hızlı ve teknik birleşiyor mu bunu göreceğiz. Benim ilk izlenimlerim gayet iyi. Çabuk ve kıvrak olması, dar alanda da bir şeyler üretebilir gibi."

"GALATASARAY, BONSERVİSİ ELİNDE OLAN OYUNCULARI TRANSFER ETMELİ"

"Fatih Hoca, geçen sezon mesaj verdi. Bütün futbolcular kendi seçtikleri müziklerle sahaya çıktı. Fatih Terim, Şampiyonlar Ligi müziğiyle çıktı. O zaman Galatasaray'ın hedefinin Şampiyonlar Ligi olduğunu gösterdi. Galatasaray geçen sene teknik farkıyla değil, enerji farkıyla şampiyon oldu. Galatasaray, 4. torbadan kuraya girecek. Bu kadroyla tur atlayabilir mi? Bence zor. Bu kadro yeterli değil. Bonservisi elinde oyuncuları transfer etmeli."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Tugay Kerimoğlu'ndan Galatasaraylı yıldıza övgü dolu sözler! ''Onu izlemeye bayılıyorum''
''Fatih Terim’in takıma dokunmasını bekliyordum ama...''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.