''Takıma tam anlamıyla adapte olduğunda büyük faydası olacak''
FUTBOL

''Takıma tam anlamıyla adapte olduğunda büyük faydası olacak''

/Admin Admin
11-08-2018
0

Galatasaray hazır değil. Ne zamana hazır olacağı da belli değil. Fatih Hocanın; Gomis, Belhanda ve Feghouli'yi yedek soyundurması bence doğru karardı. Fakat bu bir süreç yönetimi, sürecin sonunda bu işten karlı çıkanın Galatasaray Futbol Takımı olması lazım.

Galatasaray'ın bu savunma göbeğiyle Şampiyonlar Ligi'nde maç yapacak olması hayli endişe verici. Rodrigues tahminimce Süper Kupa yorgunuydu. Onyekuru istekliydi. Takıma tam anlamıyla adapte olduğunda büyük faydası olacağını düşünüyorum.

Anlaşılan o ki Süper Lig'de bu sezon da bir süre zemin konuşacağız. Ankara'daki zemin; Konya'daki ve Beşiktaş'taki zemin gibi son derece kötüydü. Bu hususla ilgili acilen bir kriz masası kurulması gerektiğini düşünüyorum.

Fatih Terim'in oyunun ilerleyen dakikalarında Feghouli ve Belhanda'yı oyuna alması manidardı. Tecrübeli Hoca bu değişiklikleriyle Gomis'e bir mesaj gönderdi. Belhanda ve Feghouli'ye ise 'sizle çok büyük bir sorunum yok' dedi.

Takımlarımızın hemen hemen tamamı yeni sezona pek çok eksikle giriyor. Ligin ilk 8 haftası her sonuca gebe.

Lefter Küçükandonyadis Sezonu futbolumuza, sporumuza ve ülkemize hayırlı olsun. Sezon sonunda hak edenin şampiyon olması temennisiyle...

Serkan Korkmaz / Fotomaç

''Fatih Terim’in takıma dokunmasını bekliyordum ama...''
''Fatih hoca ameliyata erken girdi, narkoz da kullanmadı, kafadan kelle kopardı''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.