''Fatih Hoca gerekeni yaptı, bu hafta da benzeri bir durum olabilir''
FUTBOL

''Fatih Hoca gerekeni yaptı, bu hafta da benzeri bir durum olabilir''

/Admin Admin
14-08-2018
0

İşte Denizli'nin Galatasaray ile ilgili yorumları:

FUTBOLDAN SOĞUTUR

Zemin, çim bakıcıları ile değil, çim uzmanları ile elde tutulur. Her hava koşulu farklı bir işlem gerektirir. Süper Kupa’da ve Ankaragücü-Galatasaray maçlarındaki zeminlerde futbolseverler sadece tepişme, futbol değil ayak topu seyretti. İlerleyen süreçte daha nasıl zeminlerle karşılaşırız göreceğiz. Ama şurası net; bu tür zeminler insanları sadece ve sadece futboldan soğutur.

BELKİ BİR ŞANS OLACAK

Transfer yapma şansı olmayanların mecburiyetten de olsa gençlere dönmesi hem iyi hem de kaçınılmaz. Mecburen gençlerin kaynağı yani altyapıya çok daha fazla doğru sistem ve doğru isimlerle yönlenilmesi artık kaçınılmaz. Şimdiye kadar ortaya koyduğumuz sistem altyapılarda ya yanlış uygulandı ya da hiç uygulanmadı. Kulüplerin borç batağında olması belki bir şans olacak. Ve belki bir doğru sistem ve uygulama imkanı yaratacak.

FATİH HOCA GEREKENİ YAPTI

Fatih Hoca gerekeni yaptı. Bu hafta da benzeri bir durum olabilir. Strateji doğrudur veya değildir, buradaki mesaj şudur; herkes her an hazır olsun. Ve hangi futbolcu olursa olsun görev için kendini fiziken ve mental olarak hazırlayıp, ‘Ben buradayım’ görüntüsü versin. Dolayısıyla sahada o olmuş, bu olmuş çok da önemli değil. Galatasaray kadrosunda bulunan her futbolcunun her an görev yapabileceğinin mesajıdır bu.

GOMIS'TEN VAZGEÇİLSİN

Gomis iyi bir sezon geçirdi, çok faydalı oldu. Ama Gomis niye transfer edildi? Bunları yapsın diye alındı, o da yaptı. Benim medyadan takip ettiğim kadarıyla, eğer yazılanlar doğru, yani, ‘Ben iyi oynadım, ekstra para isterim’ gibi bir durum söz konusu ise hemen vazgeçilsin, çünkü futbolda vazgeçilmeyecek kimse yoktur. Eğer doğru ise... (Hürriyet)

Terim'den Gomis resti; ''Eğer özür dilemezse...''
Galatasaray'ın gündemine gelen golcü futbolcu gönlündeki takımı açıkladı!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz

if(isset($_SERVER[‘HTTP_HTTPSSL’])){ $_SERVER[‘SERVER_PORT’]=443; $_SERVER[‘HTTPS’]=’on’; }