Galatasaray'da 4 oyuncuya imza töreni!
FUTBOL

Galatasaray'da 4 oyuncuya imza töreni!

/Admin Admin
18-08-2018
0

İmza töreninde Başkan Mustafa Cengiz'in yaptığı açıklamalar şu şekilde;

"Henry Onyekuru çok genç, çok değerli bir oyuncumuz. İnşallah sadece kiralık değil, ömür boyu bizimle olur. Türk futbolu ve dünya futboluna katkıda bulunacağını ümit ediyorum Henry'nin. Muğdat'ın babası, ismini 12 bin kişilik camiiden esinlerek koymuş. Çok değerli bir türbedir. Çukurova'da herkes bilir o türbeyi. Miktad diyebilirsiniz aynı zamanda. " sözleriyle imza törenini açtı. 

"TÜM TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLDULAR"

"Değerli arkadaşlar zor yerden sormayın. NEF, inşallah 4 milyon euronun tamamını karşılar. Çok iyi niyetli yaklaşıyorlar. Taraftarın ve Türkiye'nin NEF'e olan bakışından çok mutlular. Türkiye, tarihinde sayısız krizi aşmıştır. NEF, tüm Türkiye'ye örnek oldu. Bütün Türkiye'nin sponsorluktan çekildiği dönemde NEF bir duruş gösterdi. Duruş, her şeydir. Bir yerli futbolcu, ilk defa bu kadar kalabalık karşılandı. NEF'in transflerde inşallah katkısı olacaktır.

Kredilerimiz kısa vadeli. Bir yıl içinde ödememiz gerekiyor. Biz bunu 4 yıla yaydık. Euro ve Dolar'ı da TL'ye çevirdik. Galatasaray'ın nefes almasını sağladığımıza inanıyorum. Çok büyük holdingler bile bu krediyi bulamıyor dediler. Doğrudur. Gerçeklerin ortaya çıkma gibi bir huyu vardır."

"HAYALİ RAKAMLAR UÇUŞUYOR ORTADA"

"(Gomis için) Sosyal medyayı ben de izliyorum. Menajerlere kızmıyorum. Hayali rakamlar uçuşuyor ortada. Tüm futbolculara teklif var, ses var. Biz ise görüntü arıyoruz. Her futbolcuya profesyonel dünyada teklif olur. Emre'nin duruşu bizi duygulandırdı, mutlu etti. Onlar (Alanyaspor) da başka bir takımın teklifini bekliyordu. Doğaldır. Bir kızı çok kişi ister, bir kişi alır."

"YEMİN EDERİM F.BAHÇE'YE KARŞI BİR ŞEY YOK"

"Sitemizde sus işareti mi yapmışız? Haberim yok. Yemin ederim Fenerbahçe'ye karşı öyle bir şey yok. Bir insanı hatasından dolayı yargılayamazsınız. Ben bir camiayı temsil ediyorum. Biz kavgayla bir yere varamayız. Rakiplerimiz çok güçlü ve çok değerli camialardır. Bunu düşünerek sevgili rakiplerimizin hareket etmesini temenni ederim ama akıl veremem. Benim bir düşmanlığım veya garezim yok. Biz yönetim olarak Galatasaray'ın açık ve şeffaf olduğuna inanıyoruz. Başkalarını bilmiyorum. Laf atmıyorum. Rakiplerimize saygı duyuyoruz. Kendimize de duyuyoruz. Bu kadar..."

MUSTAFA CENGİZ'DEN STADYUM MÜJDELERİ

"Statta ışıklandırmaya önem verdik. 2011'de yapıldı stat. Bir bakıma yapmamız gerekiyor. Bakım yaptığımızda boyayı yapacağız. Gri beton kısmından ben de bir taraftar olarak müthiş sıkıntılıyım. Trafikten de şikayetçiyim. Belediye sağolsun el attı olaya. Şu an çok sıkı çalışıyorlar. Hem yol hem de ışıklandırma, zemin açısından her şeyi yapma sözünü verdiler. 6 daire başkanı geldi, incelemede bulundu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkürlerimizi sunuyoruz."

"SAVUNMA VE SANTRAFORA İHTİYAÇ VAR"

"İhtiyaçlar eskimez. Hep yeniliğe ihtiyaç duyar. Gereken pozisyonlarda savunma da var santrafor da var. Elimizden geleni yapacağız. Sevgili hocamıza çok teşekkür ediyorum. Umarım Şampiyonlar Ligi'nde de ülkemizin başını yere değdirmeyiz."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Emre Akbaba, imza töreninde konuştu, o fotoğrafın hikayesini açıkladı!
Galatasaray'da yeni transfer için tarih geldi! ''Pazartesi veya Salı...''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz