Albayrak, dev sürprizi açıkladı! ''Yarın stadyumda...''
FUTBOL

Albayrak, dev sürprizi açıkladı! ''Yarın stadyumda...''

/Admin Admin
17-09-2018
0

 

Abdurrahim Albayrak’ın açıklamaları şu şekilde:

"O HEYECANA TEKRAR DÖNÜYORUZ"
 
“Şampiyonlar Ligi müziğini özlemişiz. Ortada serilen Şampiyonlar Ligi bayrağını özlemişiz. Allah’ın izni ile biz de kavuşuyoruz. O heyecana, o atmosfere tekrar dönüyoruz. Galatasaray camiasına, taraftarlarımıza ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Çok güzel bir basın toplantısı oldu. Hocam her zaman olduğu gibi o soğuk kanlılığıyla, tecrübesiyle, sakinliğiyle çok güzel ifadelerde bulundu. İnşallah maçı da o heyecanla, o atmosferle galibiyetle başlamamızı diliyorum."

"STADIMIZ SARI VE KIRMIZI IŞIKLARLA DONATILDI"
 
"Stadımız sarı ve kırmızı ışıklarla donatıldı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Tüm taraftarlarımızı yarın stada bekliyoruz. Çünkü onlara çok ihtiyacımız var. Bizi yalnız bırakmadıklarında neler yapacağımızı tüm dünya biliyor. Lokomotiv Moskova da bunun bilincinde. Hazırlıklarımızı son idmanla tamamlıyoruz."

"BİZİ YALNIZ BIRAKMASINLAR"

"Çok heyecanlıyım, hoca beni sakinleştiriyor. Muhteşem taraftarlarımıza çok iş düşüyor. 90 dakika susmamamız lazım. 90 dakikada Galatasaray’ın neler yapacağını bundan önceki maçlarda tüm dünya gördü. Yarın akşam bir yenisini daha ekleyeceğiz. Yarın her ne pahasına olursa olsun 90 dakika susmak yok ben de dahil. Ülkemizdeki tüm spor severler umarım iyi bir futbol seyreder ve keyif alırlar. Stadımızın tıklım tıklım dolmasını rica ediyorum. Yarın akşam bizi yalnız bırakmasınlar, sonra pişman olabilirler.”

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Eski Galatasaraylı Engin Baytar'ın yeni adresi herkesi şaşırttı!
Galatasaray - Lokomotiv maçı öncesi açıklama! ''Gruptan çıkamazlar''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz