''Faizler ve kur artışı yaşanmasaydı...''
FUTBOL

''Faizler ve kur artışı yaşanmasaydı...''

/Admin Admin
17-09-2018
0

Ahmet Özdoğan'ın açıklamaları şu şekilde:

"Galatasaray, Kasımpaşa maçının 1. devresinde çok tutuktu ama 2. yarı daha iyi oynadı. Yarın ki maçta en önemli görev seyirciye düşüyor. Seyirci motive edici tezahüratlar yaparsa çok daha anlamlı olur. Lokomotiv Moskova'yı yenebiliriz. Kanatlarda zayıf bir takım. Bizim ise kanatlarımız çok iyi. 3 puan ile başlarsak gruptan çıkma şansımız yükselir. Maç ensasında yapılabilecek herhangi bir hareket ya da erken yenilebilecek bir gole rağmen takımı desteklemek lazım. Seyirci, Fatih Terim'in çıkaracağı kadroya da karşı olabilir ama takımı 90 dakika destekleyecek bir seyirciye ihtiyaç var. Gelen takımlar bizim seyircimizden çok çekiniyorlar. Bu avantajımızı kullanmamız lazım."

Olağanüstü genel kurul hakkında...

"Geçen haftaki toplantı Galatasaray adına verimli oldu. Galatasaray'da neler yapılması gerektiği konusunda çeşitli öneriler de sunuldu. 29'unda olağanüstü genel kurul var. Bu önemli. Bu güne kadar devam eden bazı söylemler var. Hakikaten öyle mi olmuş? Ayın 29'unda açıklayacağım. Faizler ve kur artışı yaşanmasaydı da bu bütçe ile Galatasaray'ı yönetemezlerdi."

"ÖYLEBİR YETKİ VERMEM"

"Sportif A.Ş farklı. 29'unda kulübün bütçesini konuşacağız. Biz futbolun dışında kalanları konuşacağız. Hangi denk bütçe? Denk bütçe olma şansı sıfır. Gelir-gider arası fark bu sene 262 milyon TL. Bu da iyimser bir rakam. Bu kapatılıp çevrilebilecek bir oran değil. Galatasaray'ın gelirleri 115 milyon TL. Faiz gideriniz gelirinizden fazla. Bu nasıl olacak. Galatasaray Adası konusunda Mustafa Cengiz'in istediği yetkiyi asla vermem. Öyle bir yetki vermem. Satış hakkı istemiyor ama herhangi bir anonim şirkete, sermaye olarak koyabiliyoruz. Dolaylı olarak satış diyebiliriz." (Ajansspor)

''Galatasaray'ın devre arasında acilen...''
''Lokomotiv Moskova kontra oynarsa yenilir''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz