''Galatasaray'ın seviyesi her zaman Şampiyonlar Ligi'dir''
FUTBOL

''Galatasaray'ın seviyesi her zaman Şampiyonlar Ligi'dir''

/Admin Admin
17-09-2018
0

Semih Kaya'nın açıklamaları şu şekilde:

Her şey istediğimiz gibi gidiyor. Benim açımdan da çok iyi geçiyor. Geçen sezon şanssız bir sakatlık yaşayıp sahalardan uzak kalmıştım. Takım olarak iyi başladık. İyi bir takım oldu. Çek Ligi kuvvete dayalı bir lig. Biz de ona göre çalışıyoruz. Ligde mağlubiyeti olmayan tek takımız. Uzun yıllardır Sparta Prag şampiyonluk yaşamıyor. Umarım taraftarlara ve kulübe bir şampiyonluk hediye ederiz. Bugün saha içinde Baros ile güzel muhabbetler aramızda geçti. Geçen sezon onunla girdiğimiz bir pozisyonda bileğimi burkmuştum. Onu konuştuk. Eski günleri konuştuk. Galatasaray'da yaşadığımız şampiyonlukları, kazandığımız kupaları konuştuk. Burada Ujfalusi ile güzel günler de geçiyoruz.

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı hakkında...

Galatasaray'ın seviyesi her zaman Şampiyonlar Ligi'dir. Kendi seviyesi olduğu için Galatasaray'ın bu sene başarılı olacağını düşünüyorum. Bugün kendi maçım için heyecanlıydım şimdi Galatasaray için heyecanlıyım. Umarım iyi başlarız. Ben Galatasaraylıyım. Fatih Hoca'nın olduğu yerde Galatasaray'ın başarılı olacağını düşünüyorum.

Milli Takım'dan davet bekliyor...

Ozan Kabak, Yunus Akgün, Samet Galatasaray'ın değerleri. Bu desteği ben 2011 yılında gördüm. Onlar çok şanslı. Onlara her konuda sahiplenecek birileri var. Sadece Fatih Terim'i dinlesinler ve onun istediğini yapmaya çalışsınlar. Hepsi de çok kaliteli ve potansiyelli oyuncular. Milli forma bir gururdur. Ben de zamanında o formayı çok giydim. Belki şanssız geçirdiğim maçlar da olmuştur. Tekrar o formayı giymek beni gururlandırır. Büyüklerimiz bizi davet ederse elimden geleni yaparım.

Çekya'da futbol ortamı nasıl?

Burada kaliteli bir futbol ortamı var. Türkiye'ye göre daha sert, fiziken daha kuvvetli bir lig. Tamamen kuvvete dayalı. Her maç kıran kırana geçiyor. Futbol sertliği Türkiye'nin üzerinde. Türkiye'deki yemekleri özledim ama eşim elinden geleni yapıyor. O yüzden çok şanslıyım. Burada güzel bir hayatım var. Her şey istediğim gibi geçiyor. Burayı bir basamak olarak belirledik. Buna da bu yıl iyi başladık. Kısmetse transfer olabilirse sezon sonu Avrupa'nın başka takımlarında oynamak istiyorum. (Ajansspor)

''Lokomotiv Moskova kontra oynarsa yenilir''
Nagatomo'dan Şampiyonlar Ligi ve Ozan Kabak yorumu! ''Antrenmanlarda belliydi''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz