Galatasaray'ın genç oyuncusuna İspanya'dan yakın takip!
FUTBOL

Galatasaray'ın genç oyuncusuna İspanya'dan yakın takip!

/Admin Admin
17-09-2018
0

Üzerine titrediği yaş grubu

Galatasaray’da 2000 doğumlu yaş grubu takımını Fatih Terim kurdu. 2012’de kulüpten ayrılmadan önce altyapıdan oyuncu kazandırmak adına bu takımı kurmuş ve üzerine titremişti.

Tüm maçlarını yerinde izledi

Terim milli takımdayken de U17 Avrupa Şampiyonası’na giderek 2000 yaş grubundaki oyuncuların tüm maçlarını yerinde izledi. Ozan Kabak, da performansıyla Avrupa’da dikkat çeken 10 oyuncu arasında gösterildi.

Almanya ve İspanya'dan takip

Leipzig, onu ısrarla istedi Atletico Madrid scoutları da takibe aldı. Bu sezon Ozan ve Yunus’u a takıma alan Terim böylece daha önce söylediği dillendirdiği hayaline iki adım daha yaklaşmış oldu.

Futbolu bırakmayı bile düşünmüş

Galatasaray’a 9 yaşında Silivrispor’dan forvet olarak gelen Ozan Kabak, babası iş nedeniyle Tekirdağ’a atanınca Florya’ya gidip gelmek eziyete dönüştü ve futbol bırakmayı düşündü ama İstanbul’da yatılı lise kazanınca rahatladı. İstanbul Üniversitesi Spor Akademisi’nde okuyan Kabak, 3 yıldır Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kalıyor. Kasımpaşa maçı öncesi Fatih Terim, “Bu formayı benden sen aldın. Bir daha da bırakma” diyerek motive etti. (Hürriyet)

Nagatomo'dan Şampiyonlar Ligi ve Ozan Kabak yorumu! ''Antrenmanlarda belliydi''
Hakan Ünsal'dan Fatih Terim ve Gomis yorumu! 'Ona sormadan...''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz