Rusya'dan flaş itiraf! ''Acayip...''
FUTBOL

Rusya'dan flaş itiraf! ''Acayip...''

/Admin Admin
18-09-2018
0

Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray ile karşılaşacak olan Lokomotiv Moskova'da başkan Ilya Gerkus, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

İşte Ilya Gerkus'un paylaşımında yer alan ifadeler;

"Lokomotiv Moskova'nın 14 yıl sonra Şampiyonlar Ligi'ne geri dönüşüne saatler kaldı. Ülkemizde ve dışındaki taraftarlar, Avrupa'nın en en iyi futbol marşını tekrar dinleyecek."

EN ACAYİP TAT

"Şampiyonlar Ligi'nde dünyanın en acayip statlarından birinde başlayacağız. Bu bir test olacak. Ancak Rusya'nın şampiyonu sıfatıyla en güçlü lige geri döndü. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bizleri fantastik bir sonbahar bekliyor. Lokomotiv taraftarlarının 14 yıldır bilmediği bir sonbahar..."

TADINI ÇIKARMALIYIZ

"Şimdi rüya liginde olmanın tarihsel anlarının tadını çıkarmalıyız. Bizi 6 büyük savaş bekliyor. Önemli sonuçlar alabiliriz"

Ilya Gerkus daha önce, "Galatasaray deplasmanından endişeleniyor musunuz?" sorusu yöneltilirken, "Türkiye'ye gitmek her zaman endişe verici, dünyadaki her takım için böyledir. Ancak aynı zamanda Şampiyonlar Ligi'nde oynamak büyük bir tatil. Hazırız, umarım oradan iyi bir sonuç alırız" açıklamasını yapmıştı. (Sporx)

Porto'dan Galatasaray uyarısı! ''Grupta favori...''
''Galatasaray bu şansı iyi kullanmalı''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz