''Terim 'Altyapıdan da kimleri çıkarabiliriz?' diye düşünüyor''
FUTBOL

''Terim 'Altyapıdan da kimleri çıkarabiliriz?' diye düşünüyor''

/Admin Admin
18-09-2018
0

"Kasımpaşa maçı moral kazandırdı"

Galatasaray, 4’te 4 yapan bir Kasımpaşa ile karşılaştı. Diagne ve Trezequet ile çok iyi işler yapmışlardı. Galatasaray maçına da özgüvenli geldiler. Pozisyonlar da yakaladılar. İkinci yarı Galatasaray’ın attığı ilk gol Kasımpaşa’yı düşürdü. Kasımpaşa kötü oynamadığı bir maçta farklı kaybetti. Galatasaray, rakibinden daha çok bulduğu pozisyonu gole çevirdi. Galatasaray iyi bir bitirdi ve Şampiyonlar Ligi öncesi moral kazandı. Bu moral önemli.

"Galatasaray ligdeki performansının üstüne çıkmalı"

Ozan Kabak’ın oynaması Galatasaray seyircisi açısından bir motivasyon. Başka oyuncular da var elbette. Altyapıdan da kimleri çıkarabiliriz diye düşünüyor Terim... Şu anda Galatasaray’da işler düzgün gidiyor diyebilirim. Kuzey ikliminin futbolcuları fizik gücü yüksektir. Taktik disiplinleri de üstündür. Kadro değeri de Galatasaray’ın üstünde. Galatasaray hiç de kolay olmayacak bir maça çıkacak. Galatasaray’ın ligdeki performansının üstüne çıkması gerektiğini düşünüyorum. Hakemle ilgili de bir tedirginliğim yok. Maçı da hakemin üstünden okumamak lazım. Galatasaray’ın neler yapacağını daha çok önemsiyorum.

"Galatasaray'ın işi çok kolay değil"

Ndiaye’nin gelmesi iyi oldu. Takım savunmasında Galatasaray adına bir problem olacağını düşünmüyorum. Fakat; geçişlerde neler olacak? Bunu göreceğiz. Bu tip maçlarda oyuncular yüzde 30-40 oranında motivasyonla çıkacağını unutmamak lazım. Fatih Terim de alışık olduğu bir yere döndü. Galatasaray’ın işi çok kolay değil. Şampiyonlar Ligi’nde kolay maç yok. Umarım hem Galatasaray hem de ülke puanı açısından yararlı bir maç olur. (Ajansspor)

Galatasaray'da ayrılık! Sözleşmesi feshedildi...
''Terim çok değişik bir kadroyla çıkmazsa yüzde 80...''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz