''Terim çok değişik bir kadroyla çıkmazsa yüzde 80...''
FUTBOL

''Terim çok değişik bir kadroyla çıkmazsa yüzde 80...''

/Admin Admin
18-09-2018
0

"İlk 2 maçtan 4 puanla ayrılmak iyi bir sonuç olur"

Şampiyonlar Ligi bambaşka bir sahne. Fatih Terim’in de heyecanı görülüyor. Terim bu heyecanı yaşıyorsa, futbolcular da ona katılacaktır. Rusya’da sert bir futbol oynanıyor. Ama grubun dengeli bir grup olduğunu düşünüyorum. Grupta büyük bir favori yok. Futbol sahada oynanıyor. Başlangıçlar da çok önemlidir. İlk maçın iç sahada olması avantaj. İlk 2 maçtan 4 puanla ayrılmak iyi bir sonuç olur.

"Şampiyonlar Ligi'nin mottosu önce gol yememek"

Fatih Terim riski seven bir teknik adamdır. Ozan Kabak da iyi bir performans ortaya koydu. Maicon’dan aşağı kalır bir yeri yok, hatta daha iyi göründü. Ozan ile başlayabilir. Orta sahada Donk’u görebiliriz. Orta alan kurgusu önemli. Orta sahayı Terim biraz daha güçlü tutmak isteyebilir. Donk-Fernando-Ndiaye üçlüsü bunun için ideal olur. Emre Akbaba’nın da kendisini kanatlarda çok daha rahat hissedebileceği gerçeği var. Galatasaray’ın oyun planı çok önemli. Umarım Galatasaray kazanır. Şampiyonlar Ligi’nin mottosu önce gol yememektir. Kontrollü başlamak gerek.

"Eren Derdiyok'un performansı kendi kaderini belirleyecek"

Eren Derdiyok motivasyon açısından üst düzey olacaktır. İyi bir performans göstermek zorunda. Oynama rahatlığı elbette olabilir. Terim çok değişik bir kadroyla çıkmazsa yüzde 80 oynayacaktır ligde de. Terim ondan sadece gol beklemiyor, rakip defansı yıpratmasına da bakacaktır. Eren, Galatasaray adına önemli. Göstereceği performans, Galatasaray’daki kaderini de belirleyecektir. (Ajansspor)

''Terim 'Altyapıdan da kimleri çıkarabiliriz?' diye düşünüyor''
Kerem İnan'dan Galatasaraylı futbolcuya övgü! ''Sanki 40 yıldır Galatasaray’da oynuyor gibiydi''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz