Kerem İnan'dan Galatasaraylı futbolcuya övgü! ''Sanki 40 yıldır Galatasaray’da oynuyor gibiydi''
FUTBOL

Kerem İnan'dan Galatasaraylı futbolcuya övgü! ''Sanki 40 yıldır Galatasaray’da oynuyor gibiydi''

/Admin Admin
18-09-2018
0

"Galibiyetle başlamak özgüven kazandırır"

Milli Takım arası bence Galatasaray açısından doğru değerlendirildi. Galatasaray, Kasımpaşa maçını kazanarak moral depoladı. Camia açısından önemliydi. Şampiyonlar Ligi’nde de başarılı olmalarını bekliyoruz. Galatasaray’ın her maç takılmasını bekleyenler var. Kasımpaşa maçı Galatasaray açısından doğru bir maç oldu. Lokomotiv Moskova maçı da Galatasaray açısından önemli. Galibiyetle başlamak özgüven kazandırır.

"Ozan Kabak, 40 yıldır Galatasaray'da oynuyor gibiydi" 

Fatih Terim’in gençlere ne kadar değer verdiğini herkes biliyor. Ozan Kabak iyi bir oyuncu. Müthiş bir özgüven ve oyuna sahip. Takım içinde uyumlu bir görüntü çiziyor. Ozan’ı çok beğendim. Şampiyonlar Ligi’nde genç bir oyuncunun oynaması kolay değildir. Terim’in kafasında neler var bilemiyorum. Fakat; Ozan Kabak’ı 11’de görmek sürpriz olmaz. İlk maçında çok kötü de oynayabilirdi. Ancak; Ozan sanki 40 yıldır Galatasaray’da oynuyor gibiydi. Ciddi hamleleri vardı. Ama karar Fatih Terim’indir."

"Şampiyonlar Ligi'nde hataya yer yok"

Lokomotiv Moskova maçında takım birlikteliğinin belirleyici olacağını düşünüyorum. Forvet konusuna gelecek olursak… Eren Derdiyok ve Gomis’in farklı rolleri var. Eren, çok daha fazla orta sahaya geliyor. Ndiaye gittikten sonra Galatasaray’ın orta sahası ve defansı arasında boşluk oluyordu. Ndiaye bunu kapatabilen bir oyuncu. Orta sahanın kurgusu önemli. Galatasaray, bu bloğu açarsa Şampiyonlar Ligi’nde cezası kesilir. Şampiyonlar Ligi’nde hataya yer yok. Galatasaray’ın grubu iyi. Galatasaray 3 puan alsın istiyorum. (Ajansspor)

''Terim çok değişik bir kadroyla çıkmazsa yüzde 80...''
Galatasaray'ın ilk 11'i açıklandı!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz