''Galatasaray, Ocak ayında 1-2 transferle olağanüstü bir...''
FUTBOL

''Galatasaray, Ocak ayında 1-2 transferle olağanüstü bir...''

/Admin Admin
19-09-2018
0

Maçın taktiği ve tekniği aslında hiç biri önemli değil. En önemli nokta Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’ne galibiyetle başlamış olması. Ve en önemlisi bu yoklukta kulübün kasasına 2.7 milyon Euro’nun girmesidir. Galatasaray’ın Devler Ligi’ne dönüşüyle Garry’nin de futbola dönüşü muhteşemdi. Tartışmasız sarı-kırmızılıların oyun iştahı, kazanma arzusu en üst noktadaydı. 
 
Fatih Hoca’da peygamber sabrı var. Belhanda’ya 71 dakika sabretti. Dün gece gerçekten Belhanda kötüydü. Ama Ndiaye ve Ferdando’nun müthiş oyunlarına hayran kaldım. Özellikle Ndiaye kırmızı görene kadar 3 kişilik oynadı. Onun için Ndiaye günlerce istenilen oyuncuydu ve haklı çıkardı.
 
HEPSİNE HELAL OLSUN
 
Taraftarın coşkusu ve desteğini alkışlıyorum. Ama Eren Derdiyok’un golünden sonra Mustafa Cengiz başkanın ocak ayında transfer yapmasına gerek yok diyorum. Tabii ki bu işin şakası. Ocak ayında 1-2 takviyeyle olağanüstü bir takım olacağı kesin Galatasaray’ın.
 
Galatasaraylı futbolcuların iyi niyetlerine, çalışma isteklerine, kazanma arzularına helal olsun. Ve Galatasaraylılar’a da bu galibiyet hayırlı olsun. Moskova gibi geçen sezon Rusya Ligi’nde şampiyonluk yaşamış bir takımı -ki kendileri 1. torbadan Galatasaray’ın rakibi oldu- 3-0 gibi net bir skorla yenmek her takımın harcı değil. 

Bahri Havadır / Vatan

''Ndiaye ayaklandırdı''
Lokomotiv Moskova maçında Belhanda gerilimi! Terim devreye girdi...

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz