Aslan'ın yeni forveti İngiltere'den!
FUTBOL

Aslan'ın yeni forveti İngiltere'den!

/Admin Admin
19-09-2018
0

Aslan, Arsenal'den ayrılmak isteyen Danny Welbeck'i kadrosuna katmayı amaçlıyor.

Galatasaray taraftarını transfer döneminde en fazla üzen konu Gomis'in yerine bir golcünün alınmamasıydı.

Sarı-Kırmızılı yönetici Abdurrahim Albayrak, bu konuda kendilerinin de üzgün olduğunu belirtirken, "Bir, hatta iki golcü almak için yoğun çaba harcadık. Ne var ki şartlar oluşamadı. İşimize yaramayacak oyuncuyu da biz istemedik. Ancak şimdiden ocak ayı için harekete geçtik. Elimizde isimler var. Büyük bir yıldız alacağız" diye konuştu ve bu isim ortaya çıktı.

Albayrak takıma alacakları golcünün isim ile ilgili bilgi vermezken bu oyuncunun büyük ihtmalle Arsenal'den ayrılmak isteyen Danny Welbeck olduğu öğrenldi.

Cim-Bom'un transfer döneminde en fazla ilgilendiği isimlerden birisi olan Welbeck'in menajeri ile görüşmelerin kesilmediği ve ara transfer döneminde yıldız futbolcunun takıma kazandırılacağı belirtiliyor.

Öte yandan Şampiyonlar Ligi için de konuşan Albayrak, "Müziğin, bayrağını özlemişiz. Bütün Galatasaray taraftarlarına hayırlı olmasını diliyorum. Çok heyecanlıyım. Hoca ben sakinleştiriyor."

"Muhteşem taraftarlar ile birlikte her maçta 90 dakika susmamamız gerekiyor. Taraftarıyla birlikte Galatasaray'ın neler yapabileceğini tüm dünya gördü. Taraftarımız bizi yalnız bırakmasın" dedi.  (A Spor)

''L. Moskova Twitter'dan 'Mağlubiyeti hak etmedik' açıklaması yaptı, ben buna katılmıyorum''
''Tam bir Fatih Terim hamlesiydi ve şapkadan kuş değil fil çıkartmak kadar büyüleyiciydi''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz