Galatasaray'dan Galatasaray Adası ile ilgili resmi açıklama geldi!
FUTBOL

Galatasaray'dan Galatasaray Adası ile ilgili resmi açıklama geldi!

/Admin Admin
20-09-2018
0

Galatasaray resmi sitesinden Galatasaray Adası ile ilgili açıklamada bulundu. Duyuruda "Galatasaray Adası'nın 1 nolu merkez parseli Galatasaray'ın tapulu mülküdür" ifadeleri kullanıldı.

İşte o açıklama;

"Galatasaray Adası olarak bilinen İstanbul İli, Beşiktaş İlçesi, Kuruçeşme Mahallesinde bulunan 365 Ada 1,2 ve 4 no’lu parsellerden ibaret olan adanın 2 ve 4 no’lu parsellerinin mülkiyeti Hazineye, 1 no’lu parselin mülkiyeti ise Kulübümüze aittir. Davacı Elpida Frankapolos ve arkadaşları tarafından açılan ve Kulübümüze ihbar olunan dava, mülkiyeti Hazineye ait olan parsellere ilişkindir. Mülkiyeti kulübümüze ait olan 1 no’lu parsel davanın konusu dışındadır. Dava, davacıların aktif taraf sıfatı yokluğu nedeniyle 29.05.2018 tarihinde reddedilmiştir.
 
Yukarıda bahsedilen davaya ilişkin bugün medyada yer alan haberler neticesinde oluşması muhtemel yanlış anlamaları önlemek maksadıyla açıklama yapma gereği hasıl olmuştur. Galatasaray Adası’nın 1 no'lu merkez parseli Galatasaray Spor Kulübü’nün tapulu mülküdür.   
 
Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunulur"

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Galatasaray'a Feghouli piyangosu!
''Lokomotiv Moskova galibiyetini küçümseyenler var, 4.kategoriden çıktık ve...''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz