''Fatih Terim ne düşünüyor gerçekten çok merak ediyorum''
FUTBOL

''Fatih Terim ne düşünüyor gerçekten çok merak ediyorum''

/Admin Admin
23-09-2018
0

Dilmen'in açıklamalarından şu şekilde:

Penaltıyı Emre kullanmalıydı

"Benim tercihim penaltı atışında Emre Akbaba olmalıydı. Frikiği Emre'ye kullandırıyorsan, Alanya'nın da penaltıcısı oysa bence o atmalıydı. "

Galatasaray deplasman sıkıntısını çözememiş

"Galatasaray'ın durumu Türk Telekom Stadı'nda bembeyaz deplasmanda simsiyah. Sayın Terim'in bunu Tudor'dan sonra değiştiremediğini gördük. Deplasmandaki sıkıntıyı çözememiş.

Kaleci Fatih bugün çok iyiydi

"Muslera'ya göre Fatih çok daha başarılı bir performans sergiledi. Lucescu ve ekibi izliyordur herhalde."

Terim ne düşünüyor merak ediyorum

"Fatih Terim ne düşünüyor gerçekten çok merak ediyorum. Bu takım salı oynadı. Geçen haftanın yıldızı Ozan için hemen atlamayalım bekleyelim demiştim. Linnes'i hızlı diye oynatıyor bugün de ofsaytı bozdu. Rotasyon önemlidir. Kaldı ki bu hafta içi maçı yok Galatasaray'ın. 4-2-3-1 desekte 4-3-3 başladı Galatasaray. Değişiklik devre arasında olmalıydı bence. Sinan'ın yerine ise bence Onyekuru çıkmalıydı."

Hocanın bunu tespit etmesi lazım

"Galatasaray son 4 karşılaşmada 2 maçta 10 gol attı 2 maçta 7 gol yedi. Bakıyoruz maça 3-0 sürpriz değil. 4-2 de bitebilir. Trabzon aynı şekilde... Ankaragücü'ne de kaybedebilirdi. Burada bir şey var. Hocanın bunu tespit etmesi lazım."

4 tane oyuncu takım savunmasında yok

"4 tane oyuncu takım savunmasında yok. Eren, Rodrigues, Onyekuru ve Emre'de takım savunması diye bir şey kalmamış. Mariano da maç ritmini kaybetmiş işin kolayına kaçtı işin."

Muslera iyi başladı kötü bitirdi

"Muslera maça iyi başladı, çok kötü bitirdi. Zamanlama hatasından penaltı yaptırdı. 3. gol de topu kaçırdı. İyi başladı kötü bitirdi. Orada Ozan'ın hatası yok. Topu elinden kaçırmayacaksın. Oyuncuya güvenmiyorsan topu yumruklayacaksın. Dörtlü tandem oyunlarında birliktelik önemlidir."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Nagatomo maçın ardından konuştu! ''Deplasmanlarda kazanmanın yolu...''
Galatasaray'dan ''Kırmızı kart'' isyanı!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz