''Eren’den hemen sonra Fernando yerine Muğdat girince Galatasaray...''
FUTBOL

''Eren’den hemen sonra Fernando yerine Muğdat girince Galatasaray...''

/Admin Admin
24-09-2018
0

Onyekuru’nun santraforda başlamasıyla kağıt üzerinde çok hızlı bir Galatasaray hücum hattı sahaya çıktı. Lakin Galatasaray ilk 45’te tempo sürekliliği kuramadı. Onyekuru’nun Akhisar’ın kalabalık alan savunmasının içinde kaybolmasının yanı sıra Sinan Gümüş’ün topla hovarda ilişkisi bunun temel nedenleriydi. Sinan Gümüş sadece çok top kaybetmekle kalmadı, topsuz oyunda da olması gereken yerlerde pozisyon alamadı.

Rodrigues ise kaçırdığı penaltıda Özlem Tekin’in en ünlü şarkısı gibi topa vurdu. Fatih Terim kariyerindeki bir teknik adamdan beklenen ikinci yarıya forvet hattına modifikasyon yaparak başlamasıydı. Hoca ise skorda geri düştükten sonra gerekli değişikliği yaptı. Eren’den hemen sonra Fernando yerine Muğdat girince Galatasaray kontrolsüz kaos sarmalında önce kaleci Fatih’e takıldı, sonra geride sürekli Elvis driplinglerine müsait açıklar verdi.

Gecenin sorusu

Yaşar Kemal Uğurlu adını Orhan Pamuk Uğurlu olarak değiştirse cuk oturmaz mı? Yaşar Kemal hem çok yetenekli hem de mütevazıydı, Uğurlu ise tam tersi.

Maçın starı

Lucescu hocam dilerim bu sefer Akhisar kalecisi Fatih’i izlemiştir.

Maçın olayı

Dünya Kupası’nda 34 kamera ile işleyen VAR’ın Süper Lig’de 11 kamera ile işlememesi.

Kısa mesaj

Türk hakemlerinin egosunun VAR’dan büyük olması korkunç

Ali Ece / Fanatik

''60 dakika dolaştı durdu, bitmez kredisi var!''
''Rodrigues'in penaltıyı kaçırdığı an...''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz