Galatasaray idmanında dikkat çeken 3 adam!
FUTBOL

Galatasaray idmanında dikkat çeken 3 adam!

/Admin Admin
26-09-2018
0

Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası’ndaki antrenmana ısınma hareketleriyle başlandı. Daha sonra koordinasyon sürat çalışmaları üzerinde duruldu. Antrenmanın devam eden bölümünde gruplar hâlinde beşe iki dar alan oyunu oynandı.

Ana bölümde ise teknik direktör Fatih Terim yönetiminde sınırlı alanda oyunsal formda taktik çalışma gerçekleştirildi. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Antrenmanda en dikkat çeken detay ise, Belhanda, Feghouli ve Sinan Gümüş üçlüsünün idmana bere ile çıkması dikkatlerden kaçmadı.

Performansıyla eleştirilerin odak noktasında olan üç ismin, henüz soğuk havaların tam anlamıyla gelmemesine karşın bu şekilde idmana çıkmasına bazı Galatasaraylı taraftarlar ''Ocak ayında karlı, fırtınalı havalarda nasıl oynayacaklar?'' eleştirisinde bulundu.

Galatasaray Futbol Takımı, BB Erzurumspor karşılaşmasının hazırlıklarını yarın saat 18.00’de yapacağı antrenmanla tamamladıktan sonra maç için Florya Metin Oktay Tesisleri’nde kampa girecek. (Fanatik)

Galatasaray'ın rakibi uzatmada kazandı!
Galatasaray'ın transfer planı belli oldu! Belhanda ve Garry Rodrigues...

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz