''Galatasaray Emre’nin yokluğunu fazla aramaz, çünkü...''
FUTBOL

''Galatasaray Emre’nin yokluğunu fazla aramaz, çünkü...''

/Admin Admin
01-10-2018
0

İşte Denizli'nin Galatasaray ile ilgili değerlendirmeleri:

GALATASARAY'DA GELGİTLER VAR

"Galatasaray'ın son 5 maçlık grafiğine baktığın zaman skor olarak müthiş gelgitler yaşıyor. 4-0 kaybediyor, 3-0 kazanıyor, arkadan gidiyor tekrar 3-0 kazanıyor, dönüyor. Şampiyonlar Ligi’nde 3-0 kazanıyor, zor da olsa Erzurum. Enteresan sonuçlar var."

2'YE KATLAMAK ZORUNDA

"Porto farklı bir atmosferi olan bir maç. Ama son 5 hafta görüntüsünü ele aldığımız zaman Galatasaraay’ın çok umut verici futbol oynadığını söylemek çok zor. Yani Galatasaray ligdeki görüntüsünü asgari 2’ye katlamak mecburiyetinde. Bunu yapabilir mi? Lokomotiv maçında tam olmasa da çok net bir skorla ve zaman zaman iyi oynayarak, ki bu bile ona yetti. Burada da böyle bir tablo oluşabilir."

GALATASARAY, EMRE'Yİ ARAMAZ

"Galatasaray Emre’nin yokluğunu fazla aramaz. Çünkü Emre daha Galatasaray’da daha olmazsa olmazlardan biri değil. Evet, faydalı işler yapmaya çalışıyordu. Ama daha forma giyeli kaç maç oldu Emre’nin. Bu sakatlık başta Emre’ye sonra da gayet tabii ki olumsuz yansır. Üzücü bir sakatlık."

O SEVİYEYE ULAŞMADI

"Galatasaray’da şu anda hakikaten olmazsa, ahlar vahlar çekilecek kategoriye daha ulaşmadı. İleride ulaşır. Belki Fatih hoca belki Porto maçında Emre’siz bir takım düşünüyor olabilir de."

Mustafa Denizli / Hürriyet

Galatasaray, liderliği geri aldı!
Ribery ve Mancini'den Galatasaray'a mesaj!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz