''Milyonda bir olacak şey geldi bizi buldu''
FUTBOL

''Milyonda bir olacak şey geldi bizi buldu''

/Admin Admin
02-10-2018
0

Sarı-kırmızılı kafilenin Porto'ya hareketi öncesi Atatürk  Havalimanı'nda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Albayrak, "Porto ile  zorlu bir maç oynayacağız. Bunun bilincindeyiz. Ona göre hazırlandık.  Eksiklerimiz vardı. İnşallah Türkiye'ye galip dönmek istiyoruz. Bunu yapabilecek  güce sahibiz." dedi.
 
Porto'yu ciddiye aldıklarını aktaran Albayrak, "Hem teknik ekibimiz  hem de futbolcularımız hazır ama baştan büyük konuşmamak lazım. Deplasmanda Porto  ile oynuyorsunuz. Rakibiniz ne kadar formsuz olsa da bunun bilincinde ve  ciddiyetindeyiz. Alacağımız galibiyete çok ihtiyacımız var." değerlendirmesinde  bulundu.
 
Abdurrahim Albayrak, Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında yapılan  Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçında sakatlanan Eren Derdiyok'un durumuyla  ilgili, "Bizimle beraber olacak ama sahaya sürüp sürmeme kararı hocamız Fatih  Terim'in. Ona ben karar veremem, yorum da yapamam." ifadelerini kullandı.
 
Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçında sakatlanan ve sezonun ilk  yarısını kapatan Emre Akbaba için üzüldüğünü aktarak sarı-kırmızılı kulübün  ikinci başkanı, sözlerini şöyle tamamladı:
 
"Emre ile ilgili çok üzüntülüyüm. Pozisyonu gördüğümde içim yandı.  Israrla oynamak istedi. Ne kadar büyük bir Galatasaray aşkı var. Hoca oyundan  aldığında soyunma odasına gitti. Ben de maçı yarıda bırakıp soyunma odasına  indim. Hala üzülüyordu. 'Keşke çıkmasaydım. Şimdi hocam ne diyecek?' diyordu.  Kendisi de ciddi bir sakatlık geçirdiğinin farkında değildi. Ayakkabısını ben  çıkardım. Bu kadar ciddi olduğunu biz de tahmin etmiyorduk. Milyonda bir  görülecek kırık bizi buldu. Her şeyde bir hayır vardır. Allah beterinden korusun.  En kısa zamanda inşallah aramızda olacak." (Milliyet)

Terim'in aklını çeliyor! Sinan Gümüş ihtimali...
Fatih Terim'den ''4 maç'' hatırlatması!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz