''Fatih Terim’in 'Biz bitti demeden bitmez' sözleri aklıma geliyor, umarım yanılmam''
FUTBOL

''Fatih Terim’in 'Biz bitti demeden bitmez' sözleri aklıma geliyor, umarım yanılmam''

/Admin Admin
03-10-2018
0

İşte Büyüka'nın Galatasaray ile ilgili değerlendirmeleri:

Umarım yanılmam 

Galatasaray, Porto’ya adeta kolu kanadı kırık gidiyor. Cezalısı var, sakatı var, karşısında da kendi evinde oynayacak güçlü bir rakibi var.  Buna rağmen iyimserim. Fatih Terim’in, “Biz bitti demeden bitmez” sözleri aklıma geliyor. Üstelik takım eksik olsa da, kötü oynasa da Avrupa maçlarında iyi oynamak Galatasaray’ın genlerinde var. Umarım yanılmam ve hayal kırıklığına uğramam.
 
Nerede o eski genel kurullar!

Galatasaray kongrelerindeki kalite ve olgunluğa hayrandık. Ancak özellikle son iki yıldır her genel kurulda, öfke, gerilim, hatta kavga yaşanmaya başladı. Böyle olacaksa bari kongreleri televizyondan yayınlatmayın da, aklımızda o eski olgun ve kaliteli kongreler kalsın.
 
Bir VAR’mış bir YOK’muş

VAR sistemi özellikle son haftalarda işin suyunu çıkarmaya başladı. Galatasaray-Erzurum maçında penaltı var, umursamadı. Başakşehir - Malatya maçının sonlarında önemli bir penaltı pozisyonu var, oralı bile olmadı. Beşiktaş-Kayseri, Trabzon-Kasımpaşa maçlarında çok kritik bazı pozisyonları gündeme bile almadı. VAR sistemi böyle devam ederse, fazla değil, kısa bir süre sonra “Bir VAR’mış, bir YOK’muş” diye başlayan hikayeye döner.
 
Hoş geldin Mustafa Hoca

Fatih Terim ile Şenol Güneş’in ardından Mustafa Denizli de Süper Lig’de... Türk antrenörlüğünün klasikleri bu isimler... Kapışmalarını merakla bekliyorum ve Mustafa Hoca’ya “Lige bir kez daha hoş geldin” diyorum.

Şansal Büyüka / Milliyet

Galatasaray'dan sosyal medyayı sallayan video! Ejderhaya karşı Aslan!
Bize mutluluğun resmini yapabilir misiniz?

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.