''Galatasaray'ın kazanma şansı...''
FUTBOL

''Galatasaray'ın kazanma şansı...''

/Admin Admin
03-10-2018
0

İşte Meleke'nin değerlendirmeleri:

"ABOUBAKAR YOK, MAREGA VAR"

"Portekiz Ligi, Benfica, Porto gibi ekipler UEFA Finansal Fair Play uygulamasından sonra oyuncu satışına yönelmek ve biraz küçülmek zorunda kaldılar. Porto geçen sezon özellikle Beşiktaş karşısında orta sahada yetersiz gözükmüştü. Orta sahada çok fazla yetenekli oyuncuları yoktu. Kenar oyuncularından Brahimi, oynarsa Corona ya da Otoavio çabuk oyuncular ve Galatasaray'a karşı kozları olacak.  Beşiktaş'a karşı Aboubakar da vardı, kenar ortalarıyla Aboubakar üzerinden etkili olmayı denemişlerdi. Şimdi Aboubakar yok, Marega var."

"GALATASARAY, PORTO'YA SÜRPRİZ YAPABİLİR"

"Galatasaray'ın Porto deplasmanında cesur, olumlu ve iyi hislerle gitmesi gerektir. Geçen sezon Beşiktaş'ın Porto'ya yaptığı sürprizi Galatasaray'ın da yapabileceğini düşünüyorum. Porto kolay gol yiyen, hücumda pozisyon bulan ama pozisyon da veren bir takım. "

"GALATASARAY KAZANMAK İÇİN SAHAYA ÇIKACAKTIR"

"Galatasaray Lokomotiv Moskova karşısında şunu gösterdi; Türkiye'deki Galatasaray ile Avrupa'daki Galatasaray farklı. 1989'da Monaco karşısında, 2000'de Leeds United karşısında, 2013'te Gelsenkirchen'de Schalke karşısında Galatasaray'ın sadece oyuncuları değil forması da oynuyordu. Çünkü Galataaray'ın bir Avrupa genetiği var. Bu sefer de aynı genetiğin devrede olacağını söyleyebiliriz. Galatasaray'ın Porto deplasmanında bir başka duyguyla ve motivasyonla sahaya çıkacağını düşünüyorum. Galatasaray'ın Porto deplasmanında yine kazanmak için sahaya çıkacağını ve kazanma şansı olduğunu düşünüyorum."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Youth League'de Galatasaray 90+5. dakikada puanı kaptı!..
Galatasaray, Porto karşısında hangi forma ile mücadele edecek?

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz

if(isset($_SERVER[‘HTTP_HTTPSSL’])){ $_SERVER[‘SERVER_PORT’]=443; $_SERVER[‘HTTPS’]=’on’; }