''Yenilgi 27-31 Ağustos arası yapamadıklarıyla yönetime yazar!''
FUTBOL

''Yenilgi 27-31 Ağustos arası yapamadıklarıyla yönetime yazar!''

/Admin Admin
04-10-2018
0

Feghouli, Selçuk, Mariano... Bu seviyede oynayabilecek sadece 3 yedeğin var! Badou cezalı; Eren ile Emre sakat... 11’de sahada oyuncun var! Üç kulvarı bu 17 oyuncu ile götüreceksin! Ömer, Ozan ve Yunus’tan katkı alırsan ne ala! Noele kadar hepsi bu! Dün gece bir Türk takımının mağlup olduğu bir Şampiyonlar Ligi maçında bulabildiği maksimum pozisyonu yakaladı Galatasaray... 

Tam 6 adet yüzde yüz pozisyon gol olmadı! Rakip 2-3 kez sağlam geldi ve kazandı. Çünkü Abou’nun yokluğuna karşın Manega ile bitirici kafa geldi. Peki sen ne yapabildin? Önde santrafor olmayan forvetlerinle saç baş yoldurdun. Çünkü Gomis varken ‘bir santrfor daha isteyen’ hocana, Gomis gittikten sonra 2 santrafor sözü verip 31 Ağustos’u pas geçmek zorunda kaldın! 
 
Kasayı emanet ettiğin CFO’nun ‘ayyy pardon şekerim, bonservis bonuslarını hesap edemedim, 30 Ağustos’ta da plajdayım. Santrfora paramız yok, pazartesi sabah görüşürüz... Bayy canikom!’ dediği ortamda gol kaçıran Sinan’ı nasıl suçlarız! 
 
LİYAKAT GEREKLİ
 
Deplasman fobisini, hobisini bir kenara kaldıran taktikleri, uygulayan oyuncuları nasıl eleştirebiliriz? Elbette Gomis’in satışını yanlış bulan taraftarlar vardır. Ancak yönetimin bu satıştaki doğru hamlesi kadar, liyakatsız profesyonellerine teslim olup bir santrafor alamaması hatalıdır! Gol kaçıranlar da, kurtaran Muslera da, öteki oyuncular da, deplasman fobisi saçmalığını ortadan Fatih Terim kenar yönetimi de gözümde kusursuzlardır. Herkes her şeyi yaptı. 6 pozisyonu kaçıran oyuncuların hiçbiri 9 numara değildi. Yenilgi 27-31 Ağustos arası yapamadıklarıyla yönetime yazar!
 
Mehmet Ayan / Vatan

''Kızacak adam arıyorum bulamıyorum, işin gerçeği Galatasaray...''
''Geldiği gün dedim, bugün de yarın da aynı şeyi söylerim! Belhanda...''

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz