Fatih Terim'den UEFA ve CAS açıklaması! "Kimsenin gereksiz endişelere..."
FUTBOL

Fatih Terim'den UEFA ve CAS açıklaması! "Kimsenin gereksiz endişelere..."

/Admin Admin
13-10-2018
0

Başkan Mustafa Cengiz’in “CAS açıklaması” tedirginliğe sebep olunca futbolcuları ve kurmaylarını toplayan Fatih Terim “Bizim yerimiz saha. Biz işimize bakalım. Dış problemleri yönetim çözer” dedi.

Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim tamamen saha içine konsantre... Tecrübeli teknik adam 22’nci şampiyonluğa ve Şampiyonlar Ligi’ndeki başarıyla kilitlenmiş durumda... Ancak takım içinde de UEFA’nın Galatasaray ile yaptığı anlaşmayı yeniden gözden geçirme kararı alması merak konusu oldu...

Özellikle başkan Mustafa Cengiz’in, UEFA Başkanı Aleksander Ceferin ve kurullarıyla gerçekleştirdiği toplantının ardından “Bu itiraza bizim de itirazımız var. Bir anlaşma imzaladık. Gelecek 3 yılda herhangi bir sebeple engellenmemiz hem Galatasaray hem Türk futbolu hem de bizim gibi mali yapısı iyiye giden kulüpler için ciddi risk. CAS’a başvuracağız” açıklaması bir tedirginliğe yol açtı. Bu konu Florya’ya da yansıyınca takımın patronu Fatih Terim duruma müdahale etti.

Endişe yok

Galatasaray’ın tecrübeli teknik direktörü “Biz sadece saha içine konsantre olalım. Sadece işimize bakalım. Eksiklerimizi kapatmaya çalışıyoruz. Ben hepinize güveniyorum. Biz sahada istediğimizi alalım, diğer problemleri yönetim halleder. Kimsenin gereksiz endişelere kapılmasına gerek yok” ifadelerini kullandı.

Bu arada Galatasaray’ın, UEFA’dan en olumsuz sonuç çıksa bile bu sene Avrupa’dan menedilmesinin söz konusu olmadığı belirtiliyor. Çıkacak neticelerin gelecek sezonu ve sonrasını ilgilendirebileceği aktarılırken endişe edilen konulardan biri devre arası transfer yasağı gelmesi... Ancak yönetim kanadı bu cezanın çıkmasına da ihtimal vermiyor.  (Türkiye Gazetesi)

3 büyükler kadro dışı!
Erol Bulut'tan Galatasaray açıklaması!

Yorum yapmak için kayıt olun veya giriş yapın.

Adresimiz