KÜNYE

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

 ERKAN ÇALIŞKAN

info@aslanarenasi.com

Her türlü görüş, öneri, reklam başvurusu ve şikayetleriniz için:

info@aslanarenasi.com

KÖŞE YAZARLARI

Mustafa ÜSTÜN

mustafa.ustun@aslanarenasi.com

YAZILIM ve WEB DANIŞMANI

Onur GÜLBAY

onur.gulbay@aslanarenasi.com

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri

aşağıdaki mail adresi aracılığıyla bize bildirebilirsiniz.

(info@aslanarenasi.com)

Tasarım ve Yazılım Haber Sistemi: TE Bilişim Hizmetleri

Domain Servisi

isimtescil.net

YAYIN İLKELERİ

Aslanarenasi.com  Basın Ahlak İlkeleri'ne uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmesi ve link verilmesi koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Aslanarenasi.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

Aslanarenasi.com adlı haber sitemiz hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı temel prensip olarak benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif konusu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri, iletisim@aslanarenasi.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Atilla BAYHAN  tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. MADDE 3 – (1) İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usûller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür. (2) Yukarıdaki fıkrada belirtilen yükümlülüğü yerine getirmeyen içerik, yer veya erişim sağlayıcısına Başkanlık tarafından ikibin Türk Lirasından elli bin Türk Lirasına kadar idarî para cezası verilir.

Privacy Policy

 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.aslanarenasi.com However, sometimes the www.aslanarenasi.com uses third parties to process your information. www.aslanarenasi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.aslanarenasi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.aslanarenasi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.habermark.com and its services. When you use www.aslanarenasi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.aslanarenasi.com cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Aslanarenasi.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.