Başkan Cengiz'den final yorumu!

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Erkek Voleybol Takımı'nın CEV Cup’ta elde ettiği final zaferi sonrası değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Cengiz'den final yorumu!

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Erkek Voleybol Takımı'nın CEV Cup’ta elde ettiği final zaferi sonrası Galatasaray Televizyonu'na açıklamalarda bulundu. Başkan Cengiz, sarı-kırmızılıların finale çıkmasından dolayı çok mutlu olduğunu vurguladı.

Mustafa Cengiz'in açıklamaları şu şekilde:

“Aslında şu anda kelimeler çok zayıf, ne söylesem boş. Böyle bir zaferi getiren başta sevgili Nedim hocamızı, bütün sporcularımızı, bütün yöneticilerimizi, sevgili Okan’ı ve tüm Yönetim Kurulu arkadaşlarımı kutluyorum. En önemlisi taraftarlarımızı özellikle de onları alkışlıyorum. Galatasaray ilk defa finale kalıyor. Bizim Galatasaray erkek ve kadın takımımızın toplam bütçesi 900 bin – 1 milyon Euro. Sadece erkek 600 bin Euro. Karşı takımda bir oyuncunun bedeli 2 milyon Euro. Ben buradan hesaplamanızı rica ediyorum. Profesyonelleşti ama amatör ruhla oynadı takım. Başta Nedim hocam amatör kimliğini ve karakterini yitirmedi. Bu işin sadece parayla olmayacağını yine bir kere daha Galatasaray tüm dünyaya kanıtladı. Hem Galatasaray’ı hem de Türk voleybolunu temsil etme onuruna eriştik. Bunun için de çok mutluyuz.”

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER