Galatasaray Kadın Voleybol Takımı, derbide Fenerbahçe ile karşılaştı!

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı, Vestel Venus Sultanlar Ligi 4. haftasında konuk ettiği Fenerbahçe Opet’i 3-1 mağlup ederek galibiyet serisini sürdürdü.

Galatasaray Kadın Voleybol Takımı, derbide Fenerbahçe ile karşılaştı!

Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanan mücadeleye iyi başlayan taraf konuk ekip oldu. İlk set teknik molasına 5-12 önde giren Fenerbahçe Opet seti 11-25 kazanarak mücadelede 1-0 öne geçti.

İkinci sete iyi bir başlangıç yapan Sarı Kırmızılılar, teknik molasına 12-8 önde girdiği ikinci seti 25-18 kazandı ve setlerde durumu 1-1 yaptı.

Üçüncü sette de etkili oyununu sürdüren Galatasaray HDI Sigorta teknik molaya 12-4 önde girdi. Oyun üstünlüğünü set boyu sürdüren Sarı Kırmızılılar seti 25-18 kazandı ve setlerde 2-1 öne geçti.

Karşılaşmanın dördüncü ve son setinin teknik molasına 12-8 önde girmeyi başaran Sarı Kırmızılılar dördüncü seti de 25-18 kazandı ve karşılaşmadan 3-1 galip ayrıldı.

Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde oynadığı dört karşılaşmadan da galibiyetle ayrılan Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı, Vestel Venus Sultanlar Ligi 5. haftasında 29 Ekim Salı günü saat 15.00’te Eczacıbaşı Vitra‘yı konuk edecek. (Galatasaray.org)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER