"Kupayı Galatasaray’a getireceğiz"

Galatasaray HDI Sigorta Bayan Voleybol Takımı, CEV Cup 8'li Finaller Turu rövanş maçında Yenisei Krasnoyarsk takımını 3-1 mağlup ederek adını CEV Cup 4’lü Finaller Turu’na yazdırdı.

"Kupayı Galatasaray’a getireceğiz"

Karşılaşma sonrası Başantenör Ataman Güneyligil ve Gizem Karadayı ile Aslı Kalaç, Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’nün sorularını yanıtladı.

Açıklamalar şu şekilde:

ATAMAN GÜNEYLİGİL

“Bizim için çok stresli bir maçtı. Özellikle de benim için. Sert bir takım. Bir pasör çaprazları var çok iyi bir oyuncu. Bugün onu kesmeyi başardık. Biz oradayken de üçüncü seti öndeyken vermiştik. Bugün de aynı şekilde ikinci seti aynı oyuncu servise girdi ve 6-7 sayılık seri vererek yakalandık. Bu seviyede bu kadar öne geçtiğinizde yakalanmamanız lazım ama sonuç olarak mutluyum.”

GİZEM KARADAYI

“Öncelikle taraftarlarımıza çok teşekkür etmek istiyorum. Bazı bölümlerde koptuk maçtan. Taraftarımız maç boyu susmadı. Tekrar bizi gaza getirdiler. Takımı da tebrik ediyorum. Orada 3-2 kaybetmiştik. Çok hata yaptık kaybettiğimiz setlerde. Burada da ilk seti çok güzel aldık. İkinci set çok hata yaptık. Aslında onlardan çok biz seti vermiş olduk. 3-1 kazandığımız için çok mutluyum. Bundan sonra inşallah en iyi dereceyi alacağız.”

ASLI KALAÇ

“Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Hafta içi, akşam saatinde bizi yalnız bırakmadılar. Burhan Felek’te çok güzel bir atmosfer vardı. Onların desteklerini yanımızda hissettik saha içinde. Deplasmanda 3-2 mağlup olmuştuk. Burada 3-0 ya da 3-1 yenmemiz yetiyordu. 3-1’lik net bir skorla ayrıldık. Çok mutluyum. 4’lü Finaller Turu’na kaldık. Ben inanıyorum o kupayı Galatasaray’a getireceğiz.”  (Galatasaray.org)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER